تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

سایت تواشیح ولیعصر قم – ساخت فیلم مستند قرآن توسط اداره دینی روسیه با همکاری تواشیح ولیعصر قم,


تاريخ انتشار:
۱۳:۰۰ – ۱۳۹۶ دوشنبه ۲ بهمن

مسئولین اداره دینی روسیه با حضور در ساختمان تواشیح ولیعصر قم ومعارف سیما با دکتر محمدزاده مدیر این شبکه دیدار و گفتگو کردند.به گزارش روابط عمومی تواشیح ولیعصر قم و معارف سیما ، مسئولین اداره دینی روسیه به همراه برخی از مدیران جامعه المصطفی العالمیه ظهر امروز دوشنبه ۲ بهمن با حضور در ساختمان تواشیح ولیعصر قم و معارف سیما با دکتر محمدزاده مدیر این شبکه دیدار و گفتگو کردند .

 

در ابتدای این دیدار مسئول اداره دینی روسیه ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت : در تاریخ همکاری هایی بین این دو کشور بوده و هدف سفر ما به ایران هم ادامه روند این همکاری ها در حوزه رسانه می باشد .

 

این فعال دینی ادامه داد : با توجه به پیدایش اسلام هراسی در جهان و بخصوص در روسیه ، اداره دینی تاتارستان در صدد ساخت فیلم مستند در خصوص دوران قبل از اسلام و همچنین دوران بعد از اسلام و دستاوردهای قرآن می باشد که امیدواریم با همکاری شما به این مهم دست پیدا کنیم.

 

وی همکاری تواشیح ولیعصر قم و معارف سیما را در ساخت این مستند تلویزیونی مهم ارزیابی کرد و گفت : با توجه به آرشیو غنی این تواشیح ولیعصر قمی و معارفی تلویزیون ، جمهوری اسلامی می تواند ما را در ساخت فیلم مستند قرآنی همیاری و صدای قرآن را به جهانیان برسانیم .

 

در ادامه این دیدار دکتر محمدزاده ضمن خوش آمدگویی به مهمانان روسی به ارائه گزارشی از فعالیتها و بخش های مختلف این شبکه تلویزیونی پرداخت و ساخت برنامه با محوریت تلاوت ، آموزه های قرآنی و معارف قرآنی را از ویژگی های این شبکه برشمرد.

 

وی ساخت فیلم مستند قرآن را اقدامی مبارک دانست و گفت : اینکه میخواهید عظمت قرآن را در قالب فیلم به نمایش بگذارید کاری پسندیده است و تواشیح ولیعصر قم و معارف سیما در این راه از هرگونه کمک و حمایت دریغ نخواهد کرد .

 

همچنین مدیر تواشیح ولیعصر قم و معارف سیما بر تعامل و همکاری فیمابین بین بخش های مختلف این شبکه با تیم برنامه سازی روسیه تاکید کرد.

 

 «گزارش تصویری خبر»