تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

اربعین حسینی در قاب تواشیح ولیعصر قم و معارف سیما

به گزارش روابط عمومی تواشیح ولیعصر قم و معارف سیما، «عطر اربعین» علاوه بر پوشش زنده مراسم پیاده‌روی اربعین؛ با ویژه برنامه‌های متنوعی مخاطبان را در طول روز همراهی می كند. این برنامه همه روزه از ساعات ۱۰ الی ۱۱:۳۰ و ۱۲:۳۰ الی ۱۳ به روی آنتن می رود، همچنین ویژه برنامه عطر اربعین از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷ از امامزاده زید بن علی الحسین (ع) بازار تهران با حضور شاعران ،قاریان و مداحان اهل البیت (ع) به صورت زنده پخش می شود.

محافل قرآنی مواکب بین راه نجف تا کربلا از ساعت ۱۴:۴۵ الی۱۵:۳۰ و ارتباط های زنده با موکب ها و کربلای معلی در برنامه چهل منزل از ساعت ۲۱ الی ۲۱:۳۰ تقدیم مخاطبان می گردد.

«تا اربعین» عنوان دیگر ویژه برنامه اربعین حسینی می باشد که بصورت زنده با اجرای سید کمال هاشم زاده هرشب از ساعت ۲۱:۳۰ الی۲۲:۳۰ همراه با گزارش و مصاحبه با زائرین در مواکب ها پخش خواهد شد.

سخنرانی های حجج اسلام والمسلمین عالی در ساعت ۷:۳۰، قرائتی، نظری منفرد و آیت الله علم الهدی در ساعت ۱۳:۳۰ و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر رفیعی در ساعت ۲۳:۳۰ از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در این ایام می باشد.

همچنین مجموعه سخنرانی مرحوم آیت ا… شجاعی با عنوان «چراغ هدایت» هر روز در ساعت ۱۸:۳۰ تقدیم مخاطبان شبکه می شود.

مراسم اربعین حسینی در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) که با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر در روز اربعین برگزار خواهد شد، به صورت زنده از تواشیح ولیعصر قم و معارف سیما پخش خواهد شد.

همچنین این شبکه پخش مستند های ویژه اربعین را در ساعت های : ۷:۱۵ و ۲۲:۳۰ در دستور کار قرار داده است.